Namo statybos kainos sudėtis

Vertindami namo statybos kainą, būtinai pasidomėkite kokios medžiagos ir kokia darbų sudėtis yra įtrauktos į sąmatą. Naudojant pigesnes medžiagas, galima sutaupyti, tačiau ir kokybė bus prastesnė. Apie architektūrinius ir konstruktyvinius sprendimus jau kalbėjome kituose straipsniuose.

Minėtas PAVYZDYS:
INDIVIDUALUS 110 KV. M. NAMAS ~
70 tūkst.. Eurų

PAMATAI

Gręžtiniai poliai su gelžbetoniniu rostverku. Rostverkas apšiltinimas iš apačios ir vidaus 5 cm polistireno EPS 100. Išorė hidroizoliuojama teptine hidroizoliacija.

KONSTRUKCIJA

Sienos iš keramikinių mūro plytų. Pertvaros keraminių/silikatinių plytų arba gipso kartono. Perdanga surenkama iš gelžbetoninių plokščių

FASADAS

Apšiltinimas 25 cm storio polistirenu EPS 70,  apdailintas akriliniu spalvotu dekoratyviniu tinku.

STOGAS

Apšiltintas 35 cm akmens vatos. Medinė stogo konstrukcija apdirbta priešgaisriniais ar antiseptiniais priedais. Plieno čerpių imitacijos stogo danga su latakais ir lietvamzdžiais.

LANGAI

5 kamerų plastikiniai langai. Stiklo paketas trijų stiklų. Varstomos dalys su mikroventiliacija.

GRINDYS

Betoninės, su garo izoliacija. 1 aukšte apšiltintos 15cm storio polistirenu EPS100, 2 aukšte izoliuotos garsą sugeriančiu stiklūno dembliu SK3 ant smėlio pasluoksnio. Šildomų grindų zonoje sumontuota stabilizuota aliuminizuota (reflektorinė) plėvelė

ELEKTRA

Elektros instaliacijos kabeliai su dviguba pvc izoliacija, elektros skydas su automatiniais išjungėjais.

ŠILDYMAS

1 ir 2 aukšte grindinis šildymas.

VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS

Įrengtas vandens apskaitos mazgas su magnetiniu nukalkintoju ir mechaniniu filtru. Apskaita dviejų skaitiklių. Išvedžioti šalto ir karšto vandens izoliuoti daugiasluoksniai Wavin vamzdynai iki pajungimo taškų. Nuotekos įrengtos iš Wavin PVC vamzdyno. Techninėse patalpose sumontuotas trapas. Įrengtas laistymo čiaupas.

VĖDINIMAS

Natūralus per cinkuotos skardos ortakius. Iš sanmazgų priverstinis ištraukimas su laikmačiu. Oro išmetimas virš stogo.