Namo statyba

Galime pastatyti jums svajonių namą pigiau nei

 

už 190 tūkst. Lt!

 

Tiek pat sumokėtumėte už naują dviejų kambarių butą Vilniuje:

 

 

Individualus namas                                Butas

110 m2 x 1727 Lt/m2 = 190 tūkst.          55 m2 x 3500 Lt/m2 = 192,5 tūkst.

 

 

Tai realu:
Individualus 110 m2 namas = 190 tūkst. Lt

 

 

Jei norėtumėte pamatyti detalesnį tokio namo aprašymą, spauskite čia: Namo statybos kainos sudėtis

 

 

Mes ne tik atliekame įvairias statybines operacijas –

 

mes garantuojame galutinį rezultatą –

 

kokybišką namą per sutartą laiką už sutartą kainą

 

Samdydami mūsų įmonę, jūs pasinaudosite
 

- visa mūsų sukaupta patirtimi ir žiniomis (žr. Apie mus ir Įvykdyti projektai),
- darbų organizavimo įgūdžiais,
- ilgamečiais ryšiais su statybinių medžiagų ir įrangos tiekėjais,
- ilgamečiais ryšiais su specializuotų darbų įmonėmis,
- išvengsite daugybės rūpesčių ir galimų klaidų ir
- būsite tikri dėl savo sumanymo sėkmės.

 

 

Kaip mes dirbame::

 

Projekto peržiūra

 

Tikslios sąmatos apskaičiavimas

 

Darbų vykdymas

 

Medžiagų tiekimas

 

Darbų organizavimas

 

Atsakomybė

 

 

Devynioms naujakurių šeimoms padėsime įsikelti į

 

savo namą jau šį rudenį. Gal vieni iš jų būsite Jūs?

 

 

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai jau šiandien:

 

Mob. 8-659 60722

 

 

Mūsų paslaugos:

 

Projekto peržiūra

 

Architektai dažnai apsiriboja tik planų ar erdvių išdėstymu, fasadų, langų, vonios kambario suplanavimu. Tačiau inžinerines sistemos, šildymo, vėdinimo, nuotekų sistemų, netgi sienų konstrukcijos, laiptų, stogo ir begalės kitų konstrukcinių mazgų jie nedetalizuoja. Konstruktoriai dažnai pateikia tik kai kuriuos tipinius sprendimus, dažnai nepriderintus prie konkretaus projekto.

 

Kartais pasitaiko, kad pastato aukštų planai nedera tarpusavyje, pvz. antro aukšto vonios ir tualeto kambarys virš svetainės centro. O suvesti nuotekų nėra kur. Arba atraminė siena suprojektuota ant standartiniu perdangos plokščių. Mūsų praktikoje pasitaikė tokių atvejų.

 

Kai kuriuose projektuose nėra klaidų, bet jie nėra apskaičiuoti racionaliai. Pavyzdžiui, vieno kliento dviejų aukštų namui buvo suprojektuoti ypatingai tvirti pamatai, galintis išlaikyti kelių aukštų namą. Šiuo atveju užsakovas veltui išleistų nemažą pinigų sumą, to net nesuprasdamas.

 

Mūsų specialistai nemokamai patikrins, ar projektas racionalus, padės parinkti optimalius sprendimus, medžiagas ir technologijas. Jos sparčiai kinta ir tik profesionalai gali spėti jas sekti.

 

Grįžti aukštyn

 

 

Tikslios sąmatos apskaičiavimas

 

 

Ypač svarbus įrankis, planuojant lėšas ir namo statybos biudžetą, yra tiksli ir kuo pilnesnė darbų sąmata. Iš anksto žinosite, kiek kainuos jūsų statyba. Tačiau neapsigaukite – kai kurie statybininkai tyčia ar per žioplumą neįrašo būtinų darbų, kad sąmata atrodytų mažesnė, o neįskaitytus ar sąmatose neįtrauktus darbus vis tiek reikės anksčiau ar vėliau atlikti, ir jie kainuos.

 

Tiksliai apskaičiavę išlaidas išvengsite nemalonių staigmenų ir galėsite įsikelti į pilnai įrengtą arba dalinai įrengtą namą, jei taip suplanavote. Kai kuriuos darbus galima vykdyti vėliau, ar atskirais etapais, taip išvengiant vienkartinių didesnių investicijų.

 

Mes garantuojame tikslią sąmata, kurios ir įsipareigojame laikytis.

 

Grįžti aukštyn

 

 

Darbų vykdymas

 

Darbus vykdo specializuotos statybų brigados, sukomplektuotos per ilgus metus iš patyrusių meistrų. Daugiau apie atliekamus darbus skaitykite čia: Atliekami darbai.

 

Grįžti aukštyn

 

 

Medžiagų tiekimas

 

Medžiagų tiekimas statant ūkio būdu dažniausiai yra užsakovo rūpestis. Tai ir derybos dėl kainos, konkrečios medžiagos pasirinkimas (dalis medžiagų gali buti nesertifikuotos ar net nekokybiškos), jų pristatymas ir iškrovimo suorganizavimas.

 

Tai ne tik laiko sąnaudos. Labai svarbu žinoti, kokį tikslų medžiagų kieki reikia užsakyti ir nupirkti. Dažniausiai tai pasako meistrai, apytiksliai paskaičiavę pagal projektą. Bet ar tikrai tiek reikia? Meistrams širdies neskauda, jei nemaža dalis nepanaudotų medžiagų lieka objekte. Nors dažniausiai jų ten ir nebelieka. Kita vertus, perkant  medžiagas keliais etapais ir nedideliais kiekiais, išauga transportavimo kaštai.

 

Šiuo metu medžiagų kaina sudaro apie 70-80% visos namo statybos kainos. Užtenka tik 5-10% medžiagų neatitikimo ir jau susidarys nemaža suma. Už visa tai tenka mokėti statytojui, kuris pradėjęs statyti namą net nežino, kiek jam kainuos statybos.

 

Grįžti aukštyn

 

 

Darbų organizavimas

 

Statybos procesas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš 50 ar 100 etapų, kurių kiekvienas priklauso nuo ankstesnių. Kažkurioje stadijoje praleidus nedidelį, bet svarbų elementą, vėliau taisyti bus labai sudėtinga ir brangu.

 

Galime sukurti kokybišką produktą per optimaliai trumpą laiką už patrauklią rinkos kainą, nes puikiai išmanome statybos technologinius procesus, sugebame efektyviai organizuoti darbus, žinome kaip elgtis įvairiose statybinėse situacijose ir rasti optimalius techninius sprendimus, Palaikome ilgalaikius ryšius su tiekėjais ar specialiųjų darbų įmonėmis, ir kas svarbiausia, turime kvalifikuotus specialistus.

 

Dėl optimalaus darbų organizavimo individualų gyvenamąjį namą statome apie 6 mėn. Taigi, galėsite gana tiksliai suplanuoti savo gyvenimą.

 

Grįžti aukštyn

 

 

Atsakomybė

 

Esame atsakingi už galutinį produktą ir jo kokybę. Jei statytumėte ūkio, atsakingas būtumėte tik jūs, nes kiekviena statybininkų brigada visą atsakomybę paprastai verčia prieš tai dirbusiems darbininkams.

 

Grįžti aukštyn

Adresas: Kareivių g. 19, Vilnius
Mob.tel.: +370 659 60722
info@statybosinovacija.lt
www.statybosinovacija.lt